Nabídka práce > Účetní a reportingové pozice s AJ a němčinou

Účetní a reportingové pozice s AJ a němčinou

Náplň práce

V současné době hledáme posilu do dvou týmů, a to jak účetního, tak reportingového. Náplň práce Ti bude přiřazena dle Tvých pracovních zkušeností. Hledáme jak juniora, tak seniornější profil do obou týmů.

Pokud jsi člověk, který má zkušenosti s účtováním v hlavní účetní knize nebo "Intercompany" vztahů, jsi náš člověk. Jedná se o přijaté/vydané platby, faktury, rekonciliace, přeceňování FX kurzových rozdílů, příprava Cash Flow, forecastů a další.

V reportingovém týmu Tě čeká tvorba finančního plánu, příprava finančních analýz, zpracování měsíčních reportů a prezentací, spolupráce s externím a interním auditem, rekonciliace výsledovky s hlavní účetní knihou, ad hoc analýzy a další kreativní činnosti.

V obou týmech Tě čeká zajímavá práce různorodého zaměření. Jako velký benefit poskytujeme svým zaměstnancům tzv. rotační program, v rámci kterého můžeš kariérně vyrůst.

Požadavky

Proto, abys rozšířil náš úspěšný tým je potřeba aktivní znalost anglického a německého jazyka na denní bázi, mít uživatelskou znalost MS Office (převážně Excel), analytické myšlení a být multikulturně založen.

Nabízíme

Nabízíme Ti možnost hlavního pracovního poměru s flexibilní pracovní dobou.

Atraktivní nástupní mzdu, což pro Tebe znamená nadstandardní výdělek v oboru, který má velký potenciál růstu.

Zajímavé zaměstnanecké benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, kafetérie, příspěvek na vzdělávání, nápoje na pracovništi zdarma a jiné.

Možnost kariérního růstu v rámci rotačního programu.

Naše společnost sídlí v moderní budově na Stodůlkách, v létě se však bude stěhovat na Pankrác.

Chceš-li aktivně využívat jazyky v zaměstnání, zajímáš se o finanční sektor, jsi komunikativní, veselý a hledáš zaměstnání s možností kariérního růstu, dej nám vědět!

Zašli nám svůj životopis v anglickém jazyce a my Tě budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na nového kolegu v našem mezinárodním týmu!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek