Nabídka práce > Specialista prodejní linky

Specialista prodejní linky

Náplň práce

Staňte se členem týmu O2 - praxe není nutná!

Náplní práce je:
- kontaktování zákazníků prostřednictvím telefonu,
- aktivní nabídka a prodej služeb a produktů společnosti,
- základní administrativa spojená s vyřizováním telefonických rozhovorů se zákazníky.

Požadavky

- orientaci na zákazníka a obchodního ducha,
- znalost MS office,
- samostatnou osobnost, která ráda komunikuje s lidmi,
- výhodou je praxe v zákaznickém servisu, obchodní činnosti nebo jiné obdobné pracovní pozici, není však podmínkou.

Nabízíme

- práci v příjemném pracovním prostředí v centru Pardubic,
- práci v jednosměnném provozu,
- start kariéry u stabilní společnosti s možností profesního růstu již po zkušební době,
- motivační provizní model - výše reálné provize není omezena a je závislá od výsledků,
- možnost spolupráce na plný/zkrácený úvazek. Práce je vhodná také pro absolventy, studenty i maminky na rodičovské dovolené,
- zaměstnanecké benefity, týden dovolené navíc.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek