Nabídka práce > !!! Nákupčí !!!

!!! Nákupčí !!!

Náplň práce

  • Samostatné nákupní činnosti pro potřeby výrobní společnosti

  • Poptávky a vyhodnocování nabídek

  • Jednání s novými i stávajícími dodavateli

  • Sjednávání dodacích podmínek a rámcových smluv

  • Technické zhodnocení nabídek ve spolupráci s vývojem a výrobou

  • Kontrola cen a aktualizace cen v systému

  • Koordinace činnosti s nákupem mateřské společnosti

  • Sledování aktuální situace a trendů na trhu

Požadavky

  • VŠ / SŠ vzdělání, ideálně technického směru

  • Praxe v nákupu u výrobní společnosti

  • Dobrá aktivní znalost NJ nebo AJ (znalost německého jazyka velkou výhodou)

  • Znalost technických výkresů, orientace v technické dokumentaci

  • Velmi dobré vyjednávací a rozhodovací schopnosti

  • Samostatnost

  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)

  • 5 týdnů placené dovolené

  • Příspěvek na kapitálové pojištění

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na dojíždění

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek