Nabídka práce > Programátor MES, C++ .NET - Junior/Senior

Programátor MES, C++ .NET - Junior/Senior

Náplň práce

- vytváření komplexních úkolů pro MES a modelové úrovně Level 2

- analýza úloh ve spolupráci s technology výroby

- funkční návrhy programových řešení

- tvorba aplikací, testování, údržba modulů

Požadavky

- VŠ vzdělání (Fakulta elektrotechniky a informatiky, obor Řídící a informační systémy, Měřící a řídící technika, Informatika a výpočetní technika)

- 3 roky praxe na obdobné pozici výhodou

- znalost anglického jazyka na úrovni B2

- vysoká znalost programování, automatizačních a řídících technik

- vysoká znalost – Oracle tools, C++,.NET, Java, WEB applications

- základní znalost – OS OpenVMS, WIN server, Unix (Linux)

 - pečlivost, samostatnost, spolehlivost - aktivní přístup k plnění úkolů, kreativita

Nabízíme

- silné zázemí nadnárodní společnosti

- samostatnou a zodpovědnou práci

- nadstandardní možnosti v oblasti profesního vzdělávání a rozvoje

- motivující platové ohodnocení

- pestrou škálu benefitů

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek