Nabídka práce > Výpočtář MKP

Výpočtář MKP

Náplň práce

 Příprava a modifikace výpočtových modelů karosérií pro analýzu metodou MKP

 Statické, kvazi - statické analýzy sestav

 Příprava modelu automobilu pro analýzu MKP

 Spolupráce s odpovídajícími odděleními (konstrukce a

 Komparace výsledků vypočtených dat s výsledky fyzických testů

 Tvorba potřebné dokumentace

Požadavky

 VŠ vzdělání technického směru, SŠ vzdělání s praxí na stejné pozici

 Znalosti z oblasti FEM (MKP)

 Praxe s FEM programy výhodou

 Středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka

 Analytické, koncepční a konstruktivní myšlení

 Schopnost řešit úkoly na individuální i týmové bázi

 Schopnost nejen modelovat, ale i samostatně konstruovat

Nabízíme

 Zaměstnání pod záštitou velmi silného jména

 Kooperace na více různých projektech v menších týmech

 High-end vybavená pracoviště dle nejnovějších technologií

 Práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

 Možnost profesního růstu, rozvoje osobnosti i kariéry

 Velmi zajímavé finanční ohodnocení

 Možnost i pro absolventy

 Další benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, firemní akce)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek