Nabídka práce > SAP Specialista

SAP Specialista

Náplň práce

  • konzultace / analýza požadavků

  • tvorba a testování programů v prostředí SAP

  • nastavení a údržba systému

  • dokumentace řešení

  • komunikace v mezinárodním týmu

  • vše v rámci jednoho z uvedených modulů CO, SD, PP, MM, WM, EWM, QM, PM

Požadavky

  • VŠ vzdělání / případně SŠ s adekvátní praxí

  • dobrou znalost NJ nebo AJ slovem i písmem a ochotu dále se v nich rozvíjet

  • znalosti programovacích technik a práci s relačními databázemi

  • zkušenosti se systémem SAP R/3

  • znalosti programování v ABAP IV

  • dobré komunikační schopnosti

  • ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B

Nabízíme

  • sílu a zázemí mezinárodní společnosti

  • podíl na vývoji a správě centrálních SAP systémů

  • specializaci ve vybranému modulu SAP

  • vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost

  • možnost využití cizích jazyků na denní bázi

  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu a další)

  • práci v otevřeném kolektivu

  • zaškolení včetně možnosti krátkodobé stáže v zahraničí

  • osobní rozvojové programy (expertní a manažerské)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek