Nabídka práce > Klientský pracovník/ce - Praha 9 (OC Černý Most)

Klientský pracovník/ce - Praha 9 (OC Černý Most)

Náplň práce

* obsluha zákazníků - zajišťování standardních poštovních služeb (listovní, balíkové a peněžní služby)
* poskytování informací o poštovních službách a produktech České pošty a jejích partnerů
* aktivní komunikace se zákazníkem
* práce s finanční hotovostí
* práce s PC (zadávání transakcí do interního IS)

Požadavky

* SŠ vzdělání s maturitou
* orientace na zákazníka, příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti
* pečlivost, spolehlivost
* ochotu učit se nové věci
* uživatelskou znalost práce s PC

Nabízíme

* Naše pracoviště se nachází v atraktivním prostředí OC Černý Most v bezprostřední blízkosti MHD.
* Naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat.
* Pokud Vás to bude bavit, naučíme Vás být i šéfem.
* Už po roce práce u nás dostanete smlouvu na neurčito.
* Díky 37,5hodinové pracovní době vám zbyde čas i pro Vás nebo pro rodinu. Fungujeme v režimu krátký/dlouhý týden.
* Volno si užijete i o 5týdenní dovolené.
* Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.)

Informace o pozici

  • Česká pošta, s. p.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: SŠ s maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pracovní doba 37,5hod/týden, 5 týdnů dovolené, stravenky s nízkým doplatkem zaměstnance, příspěvky na dovolenou, dětské tábory, kulturní akce, pravidelná školení aj.
  • Vhodné pro: absolventy, klientsky zaměřené osoby
  • Místo pracoviště: pošta Praha 900, OC Černý Most, Chlumecká 765/6, Praha 9