Nabídka práce > CNC Specialista

CNC Specialista

Náplň práce

- budeš mít na starost obsluhu nejmodernějších strojů a obráběcích center s různým zaměřením – ohýbání,
vysekávání, děrování….
- na tobě bude nastavování a obsluha těchto strojů včetně drobné údržby, dále pak příprava materiálu na
stanovišti pro výrobní proces
- součástí práce je kontrola kvality jednotlivých vyrobených kusů.
- tvá práce je jedním z nejdůležitějších prvků při výrobě – na kvalitním prvotním zpracování produktu
materiálu závisí zbytek výrobního procesu.

Požadavky

- znalost práce na CNC a NC strojích
- čtení výkresové dokumentace
- ochotu pracovat v 3-směnném provozu
- zkušenosti z výrobní společnosti min.1 rok

Nabízíme

- mzdu v rozpětí 21. - 25.000 Kč
- stravenky
- 5 dní dovolené navíc nad rámec zákona
- příjemné pracovní prostředí (např. Free WiFi koutek)

Informace o pozici

  • PersCom s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nerozhoduje
  • Požadované jazyky: Nepožadujeme
  • Plat: 21 000 - 25 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dní dovolené navíc (celkem tedy 25 dní dovolené ročně), stravenky, osobní ohodnocení, Free WiFi koutek, celofiremní akce, náborový příspěvek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem