Nabídka práce > Asistent ve výrobě (18 500 - 22.000Kč) SPĚCHÁ !!!

Asistent ve výrobě (18 500 - 22.000Kč) SPĚCHÁ !!!

Náplň práce

- jedná se o různorodou práci ve výrobě. Pracuješ jako asistent ve výrobě (nebo jak je moderní říkat „operátor“) na několika různých výrobních linkách
- Jako obsluha linky máš na starost montáž dílů podle daných výrobních postupů. Jedná se o různé menší plechové profily, ze kterých montuješ výtahové dveře
- součástí práce je kontrola kvality jednotlivých vyrobených kusů
- podílíš se i na balení a přípravě zakázky k expedici
- pod rukama ti vzniká celý finální produkt, který od tebe následně putuje rovnou k zákazníkovi
- jsi základní kámen celé výroby – pokud budeš šikovný, můžeš u nás najít uplatnění u CNC strojů, v logistice či v kvalitě

Požadavky

- zkušenosti ve výrobním závodě výhodou
- VÍTÁNI JSOU I STARŠÍ MUŽI!
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- odpovědnost, spolehlivost
- žádná zdravotní omezení
- ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme

- SMLOUVA NA HPP!
- DLOUHODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ!
- platové ohodnocení až 22 000 Kč
- možnost přivydělat si na přesčasech
- stravenky
- 25 dnů dovolené
- firemní akce pro své zaměstnance
- moderní a přátelské prostředí

Informace o pozici

  • PersCom s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nerozhoduje
  • Požadované jazyky: Nepožadujeme
  • Plat: 18 500 - 22 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dní dovolené navíc (celkem tedy 25 dní dovolené ročně), stravenky, osobní ohodnocení, Free WiFi koutek, celofiremní akce, náborový příspěvek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem