Nabídka práce > Asistent Olivera - ABA program

Asistent Olivera - ABA program

Náplň práce

Pro našeho syna Olivera, který mám diagnostikovaný autismus, hledáme asistentku/asistenta pro denní vzdělávání na spádové základní škole Bělkovice-Lašťany. Obsahem bude pracovat v systému ABA, na který dostanete námi hrazený výcvik. Dále dát Olimu svačinu, zajít s ním na oběd a odvést ho naším autem do odpolední družiny v Olomouci, kde s ním budete do 14:00. Takto budeme pracovat třetí rok, systém je zavedený a výborně funguje.

Požadavky

- ochota vzdělat se v systému ABA
- v průběhu srpna/září absolvovat výcvik ABA: školení je pro účastníky zdarma, ale není počítáno jako odpracovaná doba, je potřeba počítat s časovou dotací cca 30 hodin
- řidičské oprávnění skupiny B., aktivní řidič
- odpovědnost a samostatnost
- motivace, na kterou se budeme ptát
- minimálně středoškolské vzdělání, ideálně absolvent oboru Speciální pedagogika, podstatná je pro nás ale motivace

Prosím volejte mi přímo na telefonní číslo: 720 748 813, děkuji. Kateřina Tkadlecová (máma Olivera)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 19000 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - vzdělání v oblasti ABA - více se dozvíte na pohovoru, podívejte se na videa s ABA tréninkem na internetu, ať máte konkrétní představu - jsme velmi aktivní a angažovaní rodiče a určitě nás budete mít rádi
  • Místo pracoviště: Olomouc