Nabídka práce > Cloud Solution Consultant (M365)

Cloud Solution Consultant (M365)

Náplň práce

- Konzultace business požadavků zákazníka a jejich transformace na technické řešení.
- Zodpovědnost za návrh IT architektury, definice implementačních, či migračních projektů.
- Samostatný vývoj, či kooperace s vývojovými tými pro tvorbu aplikací, či automatizace procesů.
- Technické vedení dodávky zákaznický projektů a jejich předání do provozu.
- Podílet se na strategickém a taktickém plánování a projekčních setkáních s produktovým managementem, dalšími architekty, podpůrnými a vývojovými týmy.
- Spolupráce s managementem při vytváření a prosazování osvědčených postupů a procesů

Požadavky

- Alespoň 2 roky praxe v oblasti návrhů a implementace řešení Microsoft 365.
- Zkušenosti s Microsoft Power Platform výhodou (Power BI, Power Apps, Power Automate, Power Virtual Agents).
- Znalost programování výhodou (např. .NET, JAVA, PHP, C#, …)
- Schopnost komunikace se zákazníkem, pochopit jeho potřeby a sdílet je s kolegy.
- Schopnost řešit problémy, dodržovat termíny, zaměřit se na detail.
- Dobrá znalost ČJ a AJ.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 102000 CZK do 133000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: USP (MB): Rozmanistost projektů; možnost přesouvání týmů mezi projekty; velká realizace vývojářů (analýza, architektura, testování, vývoj); testování nových prototypů od Škoda Auto; Březany - akademie -> "urchylovač částic" (poouze s LabView) USP:
  • Místo pracoviště: Praha