Nabídka práce > APLIKAČNÍ ANALYTIK/ČKA l HRADEC KRÁLOVÉ

APLIKAČNÍ ANALYTIK/ČKA l HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

Pracujte jako APLIKAČNÍ ANALYTIK/ČKA v HRADCI KRÁLOVÉ a mějte na starosti:

- účast na IT projektech v rámci celé divize
- komunikaci s klíčovými uživateli, zpracování jejich požadavků
- programování nových funkcí dle požadavků uživatelů
- spolupráce s dodavateli SW, příprava podkladů pro další vývoj
- testování a podpora nově nasazovaných verzí IS systémů

Požadavky

- IT vzdělání
- Znalost SQL jazyka
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka
- Znalost prostředí SAP výhodou
- Velkou výhodou znalost jazyka ABAP
- Orientace ve výrobních procesech

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * závodní stravování * zaměstnanecké bonusy * systém Cafeterie * notebook + mobil * jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Hradec Králové