Nabídka práce > Montér stínící techniky Opava + Praha 190,-/hod

Montér stínící techniky Opava + Praha 190,-/hod

Náplň práce

Jsi spolehlivý a samostatný pracant?
Pak hledáme právě Tebe! – Potřebujeme někoho s nástupem co nejdříve!
Sháníme kolegu na pozici dělníka pro výrobu svítící techniky.
Místo výkonu práce: Praha – dojíždí se PO-PÁ – ubytování zajištěné
Náplň práce:
• Výroba a částečná montáž naší techniky
• Čtení ve výkresové dokumentaci
• Komunikace s vedoucím
• Práce ve výškách
• Občanská práce po celé ČR

Požadavky

Požadujeme:
• ÚSO vzdělání s vyučením
• Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
• schopnost rychle se učit novým věcem
• Vysoké pracovní nasazení
• znalost strojů, technologických a strojírenských procesů
• Manuální zručnost
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my:
U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 190,–/hod
Očekávej směny po dohodě: převážně 6-14 a 14-22
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
Závodní stravování
Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 190 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: Opava