Nabídka práce > Dělník ve výrobě – 170,-/hod – Loštice/Mohelnice

Dělník ve výrobě – 170,-/hod – Loštice/Mohelnice

Náplň práce

Sháníme pracovníky na pozici dělník ve výrobě / obsluha stroje

Přidáš se?

Náplň práce:

Obsluha stroje
Komunikace s vedoucím
Na pozici Tě v případě zájmu zaučíme, vhodné tedy i pro nezkušené/absolventy

Požadavky

Požadujeme:

Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
Schopnost rychle se učit novým věcem
Pravidelnou docházku

Nabízíme

Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my!

U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 170,-/hod.
Očekávej třísměnný provoz po 8 hodinách
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
Příplatky za práci o víkendu a přesčas
Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: Loštice