Nabídka práce > Obsluha CNC strojů fréza, soustruh – Rosice až 210Kč/hod

Obsluha CNC strojů fréza, soustruh – Rosice až 210Kč/hod

Náplň práce

• Obrábění v souladu s výkresovou dokumentací
• Práce v NC programech
• Spolupráce v rámci oddělení výroby
• Práce v 12h provozu 6:00-18: 00

Požadavky

• Manuální zručnost.
• Zkušenosti s obráběním na CNC strojích
• Dobrá znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
• SOU/SŠ v oboru výhodou
• Znalost programovacího jazyka Heidenhain výhodou
• Čistý TR.
• Nástup nejlépe ihned.

Nabízíme

• Dlouhodobou/pravidelnou spolupráci
• Hezkou mzdu 160Kč/hod základní mzda + příplatek 50,-Kč/hod
• Možnost profesního růstu.
• Jednosměnný provoz.
• Přátelské jednání.
• Provoz Po-Pá, volné víkendy
• Zaškolení od zkušených kolegů.

Další informace

Do prosperující strojírenské firmy, která se zaobírá opracování kovů, výrobě svařenců a ocelových konstrukcí. hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, na pozici obráběč CNC strojů.
V případě zájmu posílejte své CV na admin@abzakovo.eu nebo volejte na tel.: 778 057 474

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Rosice