Nabídka práce > Balení nepotravinových artiklů, 180-200 Kč čist/hod.

Balení nepotravinových artiklů, 180-200 Kč čist/hod.

Náplň práce

Wellpack je rychle rostoucí česká společnost působící v oblasti outsourcingu služeb ve výrobě a v logistice – nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Do logistického skladu v Chebu-Dolní Dvory hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci.

Náplní práce je balení eshop objednávek (drobný textil, bižuterie, pomůcky do domácnosti) a jeho příprava k expedici.

Práce je vhodná především pro ženy.

Požadavky

Zodpovědnou docházku do práce

Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

MZDA 180-200 Kč čist./hod.

VÝPLATA MZDY PO TÝDNU

Pravidelné směny po-pá 06-14/14-22. Směny se musí střídat po týdnu a vyžadujeme pravidelnou docházku.

Dobrá dostupnost v rámci města Cheb

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 180-200 Kč čist./hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: logistická zóna Cheb