Nabídka práce > SAP ARCHITEKT | 150 000 Kč

SAP ARCHITEKT | 150 000 Kč

Náplň práce

Máte obsáhlé znalosti v SAPU a zkušenosti s návrhem architektury?
Máte za sebou působení jako externí dodavatel?
Láká Vás práce na projektech, kde jde především o implementaci S/4 Hany?

Těšíme se na Vaše CV!

Pro jednu z největších poradenských společností na poli informačních technologií hledáme posilu do implementačního týmu na pozici SAP Architekt.

Co budete mít na starosti?

* analýzu potřeb, cílů a procesů u zákazníka
* definice kritických procesů zákazníka a jejich pokrytí IT systémy
* spolupráce při tvorbě nabídek
* návrh a dohled nad všemi aspekty řešení systémů a procesů včetně udržování jejich celistvosti
* poskytování odborného poradenství zákazníkům

Požadavky

* zkušenosti v poradenství, návrhu architektury a e2e procesů napříč zákazníky a obory
* znalosti produktů SAP a kompetencí souvisejících s integrací, vývojem, workflow, BPM, datových skladů, reportingu a báze
* znalost jednotlivých SAP modulů
* angličtina na komunikativní úrovni - komunikace se zákazníky
* zkušenost s vývojem v ABAP výhodou
* certifikace SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 130000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * smlouva na dobu neurčitou * firemní akcie * 5 týdnů dovolené * 3 sick days * dorovnání mzdy po dobu pracovní neschopnosti až 30 dní za kalendářní rok * stravenky - 120 Kč * Multisport karta * Benefit plus program - 900 Kč * jazykové kurzy s rodilým
  • Místo pracoviště: Ostrava