Nabídka práce > PROJEKTANT | OPTIMALIZACE SKLADŮ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

PROJEKTANT | OPTIMALIZACE SKLADŮ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Chcete se zapojit do malého dynamického týmu šikovných projektantů?

Domluvíte se anglicky slovem i písmem?

Náš klient, světový lídr v oblasti skladových systémů, aktuálně hledá posilu do Prahy.
Jaká bude Vaše náplň práce?

- Příprava technické dokumentace
- Technická podpora obchodního oddělení
- Práce na tuzemských i mezinárodních projektech
- Každodenní komunikace s obchodními zástupci, technickými týmy v zahraničí a externími dodavateli

Požadavky

- Středoškolské vzdělání s relevantním zaměřením
- Angličtina na komunikativní úrovni (B1+)
- Zkušenost s AutoCAD
- Zkušenost s přípravou technické dokumentace
- Znalost technických norem skladové techniky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25dní volna * 4 extra sick days * důkladné zaškolení * příspěvek na penzijní pojištění * práce v mezinárodním prostředí * příspěvek na jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Praha