Nabídka práce > MANAŽER VÝROBY | LIBEREC | AŽ 120 000 KČ

MANAŽER VÝROBY | LIBEREC | AŽ 120 000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením výroby? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám! Aktuálně obsazuji pozici MANAŽER VÝROBY | LIBEREC | AŽ 120 000 KČ. Neváhejte mi zaslat Vaše CV.

Vaší náplní práce bude:
- Kompletní řízení výroby
- Vedení týmu ve výrobě a vedení manažerů za jednotlivá oddělení
- Zodpovědnost za BOZP a PO
- Zodpovědnost za plynulý provoz výroby
- Pravidelný reporting vedení společnosti
- Vyhodnocování výsledků

Požadavky

- Min. 3 roky praxe na vedoucí pozici ve výrobě
- AJ na úrovni B2
- Zkušenosti s vedením týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonus - Automobil pro soukromé účely - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na stravování - Vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Liberec