Nabídka práce > SPECIALISTA ZKOUŠKOVÉHO ZAŘÍZENÍ

SPECIALISTA ZKOUŠKOVÉHO ZAŘÍZENÍ

Náplň práce

Elektrické a elektronické systémy v autech jsou stále důležitější pro naše pohodlí a bezpečnost při jízdě. Jsme součástí skupiny Volkswagen a aktivně se podílíme na jejich inovacích a proto hledáme nové členy do našeho týmu na pozici SPECIALISTA ZKOUŠKOVÉHO ZAŘÍZENÍ.

Co bude tvou náplní práce:

Vývoj a testování elektronických jednotek pro Škoda Auto, a.s.
Příprava speciálních měřících stanovišť
Odborná podpora pro koncernové systémy a aplikace při vývoji
Práce s technickou dokumentací, diagnostika vozidel
Specializovaná měření na vozidlech
Analýza a oprava problémů na zkouškovém zařízení nebo vozidle
Spolupráce při vývoji elektroniky s koncernem Volkswagen
Účast na zahraničních zkouškách
Příprava a aktualizace automobilů pro vývojové inženýry

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
Znalost angličtiny nebo němčiny (základní)
Manuální zručnost
Obecné technické povědomí
Vyhláška č. 50/1978 Sb, výhodou
Samostatnost a schopnost řešit úkoly
Pečlivost a spolehlivost
Řidičský průkaz skupiny B
Ochota k příležitostným zahraničním cestám

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Získání dovedností a práce na zajímavém projektu Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně Stravenkový paušál Flexibilní pracovní dobu Možnost volna až 3 dny během 3 měsíců Sick days Jazykové kurzy na pracovišti Placená školení pro rozvoj dovedností
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav