Nabídka práce > NÁSTROJAŘ | 2 SMĚNY

NÁSTROJAŘ | 2 SMĚNY

Náplň práce

Do strojírenské firmy na Táborsku hledáme NÁSTROJAŘE!

Čekat Vás bude práe na 2 směny.

Na co dalšího se můžete těšit?
- Budete se podílet na opravách výrobních nástrojů. U nás se nejčastěji používají automatické lisy.
- Čekat Vás bude úzká spolupráce s projektovým oddělení. Nemine Vás ani řešení technických problémů během vývoje projektu.
- Pečlivě budete vést dokumentaci v nástrojárně.

Pošlete nám svůj životopis nebo si rovnou zavolejte o další informace na číslo 601 204 498.

Požadavky

- Vzdělání technického směru
- Zkušenosti z obdobné pozice
- Práce s technickou dokumentací
- Ochota práce ve 2-směnném režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Roční bonusy
  • Místo pracoviště: Tábor