Nabídka práce > TECHNOLOG - OBRÁBĚNÍ | PROGRAMOVÁNÍ CNC

TECHNOLOG - OBRÁBĚNÍ | PROGRAMOVÁNÍ CNC

Náplň práce

Na oddělení třískového obrábění bychom rádi přivítali posily na pozici TECHNOLOGA. Orientuješ se technické dokumentaci a máš alespoň okrajovou znalost programování CNC? Pak nám zašli svůj životopis!

Tvou náplní práce bude především:
- příprava technické dokumentace
- plánování technologie obrábění
- programování CNC strojů (Sinumerik)
- stanovení norem
- návrhy nástrojů
- optimalizace výrobních procesů

Požadavky

- vzdělání technického směru
- skvělá orientace v technické dokumentaci
- znalost 2D/3D CAD systému
- zkušenosti s programováním CNC

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pět týdnů dovolené různé sportovní a kulturní akce pořádané firmou příspěvek na obědy prémie na dovolenou a vánoce příspěvek na životní pojištění příspěvek na jazykové kurzy příspěvek na školení a kurzy příspěvek k životnímu jubileu věrnostní příspěv
  • Místo pracoviště: Český Krumlov