Nabídka práce > TECHNOLOG S AJ ČI NJ, ELEKTRO | PRACHATICKO

TECHNOLOG S AJ ČI NJ, ELEKTRO | PRACHATICKO

Náplň práce

S podzimem přišla i nová pracovní příležitost na pozici TECHNOLOGA! Jestli se domluvíš anglicky nebo německy a máš na obdobné pozici zkušenosti, můžeš se téhle příležitosti chopit zrovna ty!

Jako TECHNOLOG u nás budeš mít na starosti:
- péči o svěřený úsek technologie ve výrobě
- stanovení technologických postupů
- spoluvytváření interních norem a směrnic
- řešení příčin výrobních neshod

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického zaměření (elektro ideální)
- zkušenosti na obdobné pozici
- schopnost domluvit se anglicky či německy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 37000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek za docházku, výkonností prémie - 5 týdnů dovolené - dotované stravování - možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Prachatice