Nabídka práce > SPECIALISTA PLC | ELEKTRO | 2 SMĚNY

SPECIALISTA PLC | ELEKTRO | 2 SMĚNY

Náplň práce

Chceš rozjet svoji kariéru v oblasti PLC programování nebo už se můžeš pochlubit několikaletou praxí v oboru? V obou případech dostaneš šanci doplnit náš tým na pozici SPECIALISTY PLC. Nejdůležitějšími předpoklady pro úspěch je elektro vyhláška a znalost řídících systémů.

Tvoje pracovní dny budou zahrnovat především:
- diagnostiku poruch elektro zařízení
- práci na robotizovaných pracovištích
- programování v CAD
- opravy a údržbu elektro zařízení

Na nic nečekej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky

- vzdělání v oboru elektro
- vyhláška 50 min. §6 (nově NV 194/2022)
- znalost CAD/CAM
- znalost některého z řídících systémů Sinumeric/Fanuc/Heidenhein
- ochota pracovat na 2 směny (+ 1x za 5 týdnů pohotovost)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pět týdnů dovolené různé sportovní a kulturní akce pořádané firmou příspěvek na obědy prémie na dovolenou a vánoce příspěvek na životní pojištění příspěvek na jazykové kurzy příspěvek na školení a kurzy příspěvek k životnímu jubileu věrnostní příspěv
  • Místo pracoviště: Český Krumlov