Nabídka práce > SPECIALISTA SPRÁVY SÍTÍ S AJ

SPECIALISTA SPRÁVY SÍTÍ S AJ

Náplň práce

Máš nasbírané zkušenosti v oblasti správy sítí a domluvíš se anglicky? Pak máme volné místo na oddělení IT právě pro tebe!

Jako SPECIALISTA NA SPRÁVU SÍTÍ budeš mít na starosti především:
- správu firemní LAN, WAN - návrh, instalace, optimalizace)
- podporu uživatelů
- správu a evidenci firemního HW & SW
- správu IS

Zašli svůj životopis co nejdříve!

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru IT
- AJ min. na úrovni B1
- zkušenosti na obdobné pozici
- samostatnost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pět týdnů dovolené - příspěvek na obědy - různé sportovní a kulturní akce pořádané firmou - prémie na dovolenou a Vánoce - příspěvek na životní pojištění - příspěvek na jazykové kurzy - příspěvek na školení a kurzy - příspěvek k životnímu jubileu -
  • Místo pracoviště: Český Krumlov