Nabídka práce > AUTOMATIZANT, ROBOTIK | 70 TISÍC ZÁKLAD | 3 SMĚNY

AUTOMATIZANT, ROBOTIK | 70 TISÍC ZÁKLAD | 3 SMĚNY

Náplň práce

Mechatronika, automatizace, robotizace. Je toto obor, který vás zajímá a máte v něm už zkušenosti? Pak právě vy můžete být tou správnou posilou do našeho týmu automatizantů.

Náplň práce:
- Programování robotů a PLC strojů
- Práce v systému Simatic S7, s roboty Fanuc, KUKA nebo ABB
- Diagnostika a řešení problémů s roboty ve výrobě
- Plánování údržby robotů a celé automatizace

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- Angličtina na úrovni cca B1
- Zkušenosti ze strojírenství nebo automotive na obdobné pozici
- Praxe s roboty na výrobních linkách (KUKA, Yaskawa, Motoman, ABB)
- Ochota pracovat na 3 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec zákoníku práce - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Písek