Nabídka práce > STROJNÍK | MECHANIK | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

STROJNÍK | MECHANIK | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Jsi vyučený strojník nebo mechanik zemědělských strojů a hledáš práci?
Nebojíš se třísměnného provozu a máš rád samostatnost?

Hledáme k nám do kolektivu šikulu co se nebojí manuální práce.

Tvé úkoly:
- obsluha čelního nakladače a kolového nakladače
- příprava a dávkování materiálu do třídící linky
- starost oi úklid, údržbu a drobné opravy svěřené technik
- další úkoly dle zadání nadřízeného

Požadavky

- SOU v oboru mechanik, opravář zemědělských strojů
- ochota pracovat v třísměnném provozu

Výhodou:
- strojnický průkaz
- obsluha kolových nakladačů, manipulačních kontejnerů
- praxe nakládek vozidel
- řízení zemědělské nebo stavební techniky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 36000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenkový paušál - náborový příspěvek 50 000 - program cafetérie Benefit Plus 12000,-Kč/rok - prémie, příplatky za noční a víkendy - zaměstnanecké benefity - finanční motivace při doporučení nového zaměstnance ve výši 10 000 Kč
  • Místo pracoviště: Jihlava