Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | PELHŘIMOVSKO

SEŘIZOVAČ | PELHŘIMOVSKO

Náplň práce

Máš zkušenosti v technickém oboru?
Jsi manuálně zručný a orientuješ se v technické dokumentaci?

Zkus to u nás :)
Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pozici SEŘIZOVAČ.

Tvým úkolem bude:
- seřizování vstřikolisů
- výměna forem dle výrobního plánu
- dodržování technologických procesů
- diagnostika chyb v procesu vstřikování a jejich odstraňování
- spolupráce s oddělením kvality při uvolňování výroby
- technický dohled ve spolupráci s technology

Požadavky

- min. výuční list a zkušenosti v technickém oboru
- manuální zručnost
- orientaci v technické dokumentaci
- zodpovědnost a zájem o práci
- týmový přístup
- ochota pracovat v 3 směnném provozu

- výhodou zkušnosti se vstřikováním plastů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzda dle zkušeností - možnost kariérního růstu a externích školení - flexibilní pracovní doba - stravenkový paušál - 4 týdny dovolené a placené volno navíc - zázemí stabilní a rostoucí firmy - odpovídající zaškolení, menší pracovní kolektiv - nástu
  • Místo pracoviště: Pelhřimov