Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | JIHLAVA

SEŘIZOVAČ | JIHLAVA

Náplň práce

Technické vzdělání a alespoň rok praxe v oboru jako SEŘIZOVAČ. Máš? Skvělé, čti dál. :)

Hledáme do týmu fajn kolegu na pozici SEŘIZOVAČ.

Tvým úkolem bude:
- Nastavit a kontrolovat výrobní parametry
- Přizpůsobovat parametry s cílem optimalizace výrobního procesu
- Zapojovat se do aktivit spojených s náběhem nových strojů
- Provádět kontrolu jednotlivých pracovišť a kontrolu stavu médií
- Odstraňovat nebo nechávat odstranit nalezené závady
- Zodpovídat za správnou funkci strojů, linek a jejich zařízení
- Obsluhovat a udržovat výrobní stroje, zařízení nebo linky

Požadavky

- SOU/SŠ technické, strojírenské vzdělání
- Uživatelská znalost PC
- Praxe alespoň 1 rok
- Zodpovědnost a chuť naučit se nové věci :)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Náborový příspěvek 50 000Kč (po zkušební době) - 5 týdnů dovolené - Příplatek na zdraví ve výši 1 500,- Kč - Preventivní lékařská péče - Bezplatné očkování proti chřipce - Příplatek na dojíždění ve výši 1 000,- Kč
  • Místo pracoviště: Jihlava