Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚSEKU ÚDRŽBY | JIHLAVA

VEDOUCÍ ÚSEKU ÚDRŽBY | JIHLAVA

Náplň práce

Nehledáš zaměstnání ve velkém korporátu? Nelákají Tě výrobní společnosti?
Pokud máš zkušenosti s údržbou a vedením lidí, máme něco přesně pro Tebe - VEDOUCÍ ÚSEKU ÚDRŽBY.

Co bude tvou starostí:
- kontrolu množství a kvality vytříděných materiálů
- zodpovědnost za nastavení strojů
- dohled nad dosaženými výsledky - zodpovědnost za plnění cílů
- dohled nad zaškolováním pracovníků
- vedení příslušné dokumentace
- kontrola dodržování postupů, OOPP, bezpečnosti práce
- zadávání jednotlivých komodit do skladového systému
- kontrola a organizace nakládky pro expedici
- reporting
- schvalování a uzavírání výroby
- týdenní údržba a úklid

Požadavky

- SOŠ nebo SŠ vzdělání
- prokazatelná zkušenost s vedením týmu
- technický cit pro nastavování zařízení v rámci technologie
- uživatelská znalost PC (MS Office)
- oprávnění na VZV (platnost není podmínkou)
- ochota pracovat ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dovolená 20 dní/25 dní po odpracovaném roce - program cafetérie Benefit Plus 20.000,-Kč/rok - příplatky za noční a víkendové směny nad rámec ZP - finanční motivace při doporučení nového zaměstnance ve výši 10 000 Kč - pojištění zodpovědnosti hraze
  • Místo pracoviště: Jihlava