Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SKLADOVÉ SYSTÉMY

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SKLADOVÉ SYSTÉMY

Náplň práce

Máte zkušenosti na obchodní pozici? Jste technicky zdatný a angličtina pro Vás není úplně cizí?

Tak nám zašlete životopis (ideálně v AJ) a přidejte se do mezinárodní společnosti zabývající se skladovým řešením na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro VÝCHODNÍ ČECHY!

Co Vás na této pozici čeká?

- business development v oblasti skladových systémů
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- tvoření analýz na základě potřeb zákazníka
- technické poradenství klientům
- projektový management zakázek
- udržování vztahů se stávajícími zákazníky

Požadavky

- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti v logistice (skladové systémy)
- komunikativní úroveň AJ
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební automobil, notebook a mobil i pro soukromé účely - možnost občasné práce z domova - 5 týdnů dovolené - 4 extra sick days - příplatek 2 000 Kč na důchodové pojištění - komplexní zaškolení v AJ - účast na mezinárodních projektech - kariéra v
  • Místo pracoviště: Hradec Králové