Nabídka práce > SPECIALISTA/INŽENÝR KVALITY | KARLOVARSKO

SPECIALISTA/INŽENÝR KVALITY | KARLOVARSKO

Náplň práce

Máš zkušenost z kvality? Ovládáš angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni?

Pokud hledáš novou výzvu, tak pošli CV!

Na pozici inženýra kvality bude tvým úkolem:
- kontrolovat dodržování kvality
- řešit nesrovnalosti a reklamace
- Implementovat nápravná opatření
- Vyhodnocovat kvalitu
- Komunikovat s dodavateli/zákazníky
- Zpracování 8D reportu
- Školení zaměstnanců a podpora při dodržování standardů
- Spolupráce s různými odděleními pro zajištění kvality v celém procesu.
- Správa dokumentace a záznamů týkajících se kvality.

Požadavky

- min. SŠ technické směru
- předchozí praxe v kvalitě
- angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
- ŘP. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - bonusy/prémie - příspěšvek na stravování - vzdělávání/školení - příspvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary