Nabídka práce > ACCOUNT MANAGER | VÝROBNÍ FIRMA | ČESKOBUDĚJOVICKO

ACCOUNT MANAGER | VÝROBNÍ FIRMA | ČESKOBUDĚJOVICKO

Náplň práce

Mezinárodní výrobní společnost na Českobudějovicku posiluje řady o nového člověka na pozici ACCOUNT MANAGER!

Kromě standardní náplně práce se můžete těšit na cestování minimálně po celé Evropě, ať už na veletrhy nebo za zákazníky! K tomu budete potřebovat skvělou angličtinu (němčina k tomu bude velkým bonusem), vyjednávací a prodejní schopnosti a pořádno udávku asertivity.

Náplň práce:
- Péče o stávající zákazníky, account management
- Akvizice nových zákazníků
- Poradenství zákazníkům
- Participace na zákaznických auditech

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
- Angličtina na velmi dobré úrovni pro každodenní užití slovem i písmem
- Praxe na podobné pozici, zkušenost v prodeji technického produktu alespoň 2 roky
- Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Časová flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 70000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec ZP - Finanční prémie a bonusy - Flexibilní pracovní doba s jádrem 9-15 hod - Možnost home office - Závodní stravování - Benefit karta - Osobní i odborný rozvoj, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: České Budějovice