Nabídka práce > SPECIALISTA BOZP| PROSTĚJOV

SPECIALISTA BOZP| PROSTĚJOV

Náplň práce

Máte již prokazatelné zkušenosti v oblasti BOZP a PO? Domluvíte se anglicky?
Tak to by se Vám mohla tato nabídka líbit!

Náplň práce:
- příprava a zpracování kategorizace prací
- posuzování podmínek hygieny práce a ergonomie
- spolupráce při řešení rizik
- příprava školících materiálů
- zpracování reportů
- komunikace s externími institucemi a orgány

Požadavky

- odborná způsobilost v prevenci rizik z BOZP a PO (OZO)
- zkušenosti z oblasti BOZP z výrobního prostředí
- znalost AJ alespoň na úrovni B1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování) - dárky při významných životních událostech
  • Místo pracoviště: Prostějov