Nabídka práce > TECHNOLOG | PRAHA | až 55 000 Kč

TECHNOLOG | PRAHA | až 55 000 Kč

Náplň práce

Máte již nějaké zkušenosti z plastikářské oblasti jako technolog?
Chcete se v rámci této specializace dále rozvíjet a růst? Chcete být součástí perspektivní společnosti, které není udržitelnost v žádném případě cizí?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Co Vás na pozici čeká?
- technický dozor u svěřených výrobních celků
- spolupráce při optimalizaci výroby
- technická spolupráce na nových výrobních projektech
- technologická příprava výroby
- zpracování technické dokumentace a kontrola jejího dodržování
- zlepšování procesů ve výrobě

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenost z plastikářské oblasti
- znalost technologie vytlačování plastů výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - moderní prostředí - bonusy a odměny - stravenkový paušál - Flexipass - bonusová dovolená - firemní společenské a sportovní akce - podpora profesního vzdělávání
  • Místo pracoviště: Praha