Nabídka práce > VÝVOJOVÝ INŽENÝR/KONSTRUKTÉR S AJ

VÝVOJOVÝ INŽENÝR/KONSTRUKTÉR S AJ

Náplň práce

Máš zkušenosti v KONSTRUKCI v oblasti vstřikování PLASTŮ a domluvíš se bez problémů anglicky? Tak to by ti rozhodně neměla utéct tahle příležitost! Aktuálně hledáme šikovnou posilu pro product development.

Na této pozici tě bude čekat především:
- vedení projektů vývoje nových produktů
- komunikace se zákazníky i dodavateli
- analýza technických požadavků a proveditelnosti
- identifikace rizik
- řízení kvality produktu ve všech fázích projektu

Požadavky

- min. SŠ technického směru
- schopnost komunikovat v angličtině
- zkušenosti z oblasti vstřikování plastů
- zkušenosti v konstrukci (program Catia)
- schopnost vést projekty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - sick days - závodní stravování - mobilní telefon, notebook - podpora profesního vzdělávání
  • Místo pracoviště: Strakonice