Nabídka práce > ELEKTROPROJEKTANT | PRAHA | 70 000 Kč

ELEKTROPROJEKTANT | PRAHA | 70 000 Kč

Náplň práce

Pro úspěšnou a stabilní českou společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ELEKTRO PROJEKTANT

Můžeš se těšit na:
- projekce technologických celků
- zpracování projektové dokumentace na všech úrovních projektu
- technická podpora při vypracování nabídek
- spolupráce na řízení a kontrole projektů
- spolupráce napříč odděleními

Požadavky

- vzdělání elektrotechnického směru
- praxe na podobné pozici 5 let
- vyhláška 50/78 Sb. § 6
- zkušenost s projektováním elektrotechnických celků
- praxe se silnoproudem, případně MaR nebo slaboproud
- znalost programů AutoCAD a ElCAD nebo EPLAN
- znalost technické angličtiny (dokumentace), komunikativní znalost výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - 2 dny sick days - štědré prémie na základě výkonů - služební notebook a telefon - možnost Home-office - firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha