Nabídka práce > Finanční poradce

Finanční poradce

Náplň práce

Jste komunikativní, cílevědomý a máte rád(a) výzvy? Máte zájem o oblast pojištění a rád(a) byste pomáhal(a) lidem chránit jejich majetek a zdraví? Pak hledáme právě vás!

Požadavky

Požadujeme středoškolské vzdělání a trestní bezúhonnost.

Nabízíme

Co od vás očekáváme:

Proaktivní přístup: Schopnost aktivně oslovovat potenciální klienty a budovat dlouhodobé vztahy.
Komunikační dovednosti: Dobrá komunikace s klienty a schopnost vysvětlit složité pojistné produkty jednoduše.
Obchodní nadšení: Zájem o prodej a rozvoj obchodních příležitostí.
Znalost pojištění: Předchozí zkušenost v oblasti pojišťovnictví je výhodou, ale není podmínkou.
Co nabízíme:

Motivační finanční ohodnocení: Provize z prodeje pojištění a bonusy za dosažení cílů.
Profesionální rozvoj: Možnost účasti na školeních a kurzech.
Přátelský tým: Spolupráce s kolegy, kteří sdílejí váš zájem o pojištění

Informace o pozici

  • Generali Česká pojišťovna a.s.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: neomezen
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: zázemí kanceláře, slevy u obchodník partnerů (Alza, Datar)
  • Vhodné pro: pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet a pracovat na sobě
  • Místo pracoviště: Náchod