Nabídka práce > Asistentka vedoucího obchodního oddělení

Asistentka vedoucího obchodního oddělení

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem:
Být pravou rukou vedoucímu obchodního oddělení. Administrativně zabezpečit, aby všechny úkoly byly splněny včas a efektivně. Budete koordinovat obchodní případy, podílet se na vypracování obchodních smluv a cenových nabídek. Budete prvním kontaktním bodem pro naše klienty a obchodní partnery.

Požadavky

Máte v sobě organizační dovednosti, pracovitost a chuť podílet se na růstu a úspěchu obchodního týmu?
Pak hledáme právě vás!

Máte schopnost vidět a řešit věci předtím, než se stanou problémem. Komunikace je pro Vás snadná a vaše diplomatické schopnosti jsou na úrovni superhrdinky. Umíte se postarat o to, aby vše běželo hladce. Máte radar pro detail, pečlivost a přesnost. Jste samostatná a iniciativní osobnost se schopností rychle se učit a adaptovat na nové situace. Máte zájem o oblast obchodu a chcete se podílet na jeho rozvoji. Máte chuť pracovat? Excel a Word máte v malíčků? Pak hledáme právě vás.

Nabízíme

• stabilní zaměstnání v prosperující společnosti s 16 letou tradicí na trhu,
• práci se zkušeným a vstřícným kolektivem,
• příjemné pracovní prostředí s vyspělou firemní kulturou a komunikací,
• odborné vzděláváním, zvyšování kvalifikace, účast na konferencích,
• mobilní telefon s neomezeným tarifem,
• notebook v rámci příležitostné práce z domova,
• příležitostný home office,
• příspěvek na stravování,
• dovolenou 5 týdnů,
• nápoje zdarma,
• plně hrazené očkování proti chřipce nebo klíšťové encefalitid či pneumokokové infekci,
• možnost čerpání zdravotního volna v rámci onemocnění - 3 sick days ročně s plně hrazenou mzdou,
• odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu,
• pro osamělé zaměstnance trvale pečující o nezletilé dítě několik dnů placeného volna ročně,
• v případě tíživé životní situace možnost čerpat týden placeného volna navíc,
• individuální příspěvek na volnočasové aktivity,
• firemní společenské a sportovní akce – teambuildingové aktivity.

Další informace

JSME PROFITHERM CZ –
dynamická, výhradně česká společnost s dlouholetou tradicí a zkušeností, která působí v oblasti technického zařízení budov.
Svým zákazníkům poskytujeme služby v oblasti rozúčtování spotřeby tepla a vody, regulace otopných soustav, rekonstrukce zdrojů tepla, výměn rozvodů studené a teplé vody a výměn vodoměrů a měřičů tepla včetně poměrových měřidel.
Nabízíme poradenskou službu v rámci úspor energie.
Podporujeme ochranu klimatu, dětské sportovní aktivity a nadační fondy.

Informace o pozici

  • PROFITHERM CZ s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Strašnická 1397/20, Praha 10 Hostivař