Nabídka práce > NÁKUPČÍ | HAVLÍČKŮV BROD

NÁKUPČÍ | HAVLÍČKŮV BROD

Náplň práce

Ovládáte angličtinu nebo němčinu a máte alespoň rok zkušenost v nákupu?
Máme možnost pro začínající nákupčí!

* Komunikace s dodavateli a vyjednávání o cenových a smluvních podmínkách
* Nákup různých materiálů od kovu po plast
* Zajištění nákupu technických komponentů a materiálů
* Koordinace nákupních procesů ve spolupráci s logistikou a kontrolou kvality
* Řešení nabídek s obchodními zástupci
* Srovnávání cen nabídek s cenovými listy dodavatelů

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* Min. 1 rok praxe
* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
* MS Office pokročile
* Výhodou zkušenost z výrobní společnosti
* ŘP sk.B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 29000 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Mobilní telefon * Práce na dobu neurčitou * Kariérní růst, rozvoj znalostí * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod