Nabídka práce > Odborný rada ekonomického oddělení Českého báňského úřadu

Odborný rada ekonomického oddělení Českého báňského úřadu

Náplň práce

• zajišťování dokumentace v informačním systému programového financování EDS/SMVS;
• zajišťování činnosti spojené s přípravou a zpracováním návrhu rozpočtu a střednědobého výhledu a závěrečného účtu kapitoly;
• provádění evidencí, vykazování a kontroly v systému CRAB;
• zabezpečování monitoringu statistických údajů pro účely statistického zjišťování;
• zajišťování funkce energetického manažera v podmínkách SBS.

Požadavky

• vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu

Nabízíme

• tarifní plat ve 12. platové třídě + osobní ohodnocení až 50 % nejvyššího platového tarifu + zvláštní příplatek; mimořádné finanční odměny; motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
• získání praktických zkušeností, profesní růst a rozvoj odborných znalostí
• 31 dnů volna
• stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění nebo příspěvek na životní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím
• místo výkonu práce v centru Prahy

Další informace

Termín nástupu: 1. června 2024 nebo dle dohody
Kontaktní údaje: michaela.hluchnikova@cbu.gov.cz, tel.: 221 775 356

Informace o pozici

  • Český báňský úřad
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 1, Kozí 4