Nabídka práce > Skladový referent

Skladový referent

Náplň práce

- naskladnění, vyskladnění, vychystání zboží
- organizace skladových pozic
- používání manipulační techniky
- rozvoz a dovoz materiálu dle domluvy

Požadavky

- schopnost a ochotu pracovat v kolektivu, komunikace v kolektivu, jelikož všechno souvisí se vším
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- svědomitost, důslednost, pozitivní nálada, pracovitost,
- odpovídající zdravotní stav, fyzická zdatnost
- čestnost a trestní bezúhonnost

Nabízíme

- zajímavou a stabilní práci u firmy, která se rozšiřuje a obohacuje o nové pracovní příležitosti
- zaměstnanecké výhody včetně příspěvku na stravování
- příjemný kolektiv lidí, kterým záleží na dobře odvedené práci a spokojenosti zákazníka
- pracovní dobu od 7 hod do 15 hod, stála ranní
- proplacení přesčasů

Další informace

Příjemné a férové pracovní prostředí je pro nás na prvním místě. Při zájmu zašlete prosím životopis na uvedený e-mail. www.in-duro.cz

Informace o pozici

  • In-duro s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 24000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování, slevy na sortiment
  • Místo pracoviště: Havířov