Nabídka práce > VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU

Náplň práce

Přidejte se k našemu týmu!

Hledáme vedoucí obchodního týmu zaměřeného na prodej B2B. Staňte se součástí perspektivní společnosti v oblasti služeb. Nabízíme atraktivní produkt, díky kterému budete mít možnost rozvíjet dlouhodobou spolupráci se svěřenými klienty ve Vašem regionu.

Vedení, rozvoj a motivace podřízených jsou tvé silné stránky? Máš zkušenost z B2B a porozhlížíš se aktuálně po nové pracovní výzvě?

V tom případě pošli svůj životopis a my se ti obratem ozveme!

Co tě na pozici čeká a nemine:

- Vedení obchodního týmu
- Výběr nováčků do svého týmu
- Osobní rozvoj konzultantů
- Odpovědnost za plnění osobních i týmových cílů
- Tvorba reportů, správa CRM, administrativa
- Vedení týmových porad

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- AJ na úrovni B1
- Zkušenosti s B2B nebo KAM
- Zkušenost s vedením týmu
- Analytické schopnosti
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 68000 CZK do 78000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Celkem 25 dní dovolené + za každý odpracovaný rok den volna navíc - 3 sick/wellness days a narozeninový den volna - Služební automobil i k soukromým účelům - Multisport karta - Příspěvek na penzijní připojištění až 24 000 Kč/rok - Příspěvek na stra
  • Místo pracoviště: Hradec Králové