Nabídka práce > Obsluha výherních automatů

Obsluha výherních automatů

Náplň práce

Co u nás budete dělat:
• starat se o různé typy výherních automatů – obsluha + technická stránka
• kontrolovat funkčnost, evidovat a řešit závady (čtečky karet, dotykové obrazovky, apod.)
• reálně vykonávat údržbu a opravy HW (počítačky bankovek, zařízení na míchání karet, třídičky žetonů, apod.)
• asistovat při výběrech hotovosti z automatů, počítání hotovosti
• pracovat v interním IS (např. zálohovat účetnictví jednotlivých automatů)
• komunikovat s hosty kasina, poskytovat servis / poradenství
• spolupracovat s kolegy v týmu techniků i ostatními kolegy – management, kasa, bar, IT oddělení

Požadavky

Co od Vás očekáváme:
• technický profesní profil, případně zájem o IS/IT
• schopnost základní komunikace v němčině
• příjemné vystupování
• prozákaznický přístup, nekonfliktní povahu
• ochotu pracovat také na nočních směnách
• zodpovědnost
• čistý trestní rejstřík
• věk min. 18 let

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

• komplexní zaučení
• krásné a čisté pracovní prostředí
• přátelský kolektiv
• pravidelné navyšování mzdy
• plný pracovní úvazek 37,5 hod/týdně, 25 dnů dovolené
• stravu, nápoje a dopravu Domažlice-Česká Kubice zdarma
• získání praktických zkušeností
• možnost kariérního růstu
• spousta dalších benefitů (upřesníme při osobním setkání)

Informace o pozici

  • Palasino Group, a. s.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Německý jazyk - základní
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené, finanční odměny, strava na pracovišti, svozy Domažlice-Česká Kubice
  • Místo pracoviště: Česká Kubice 64, 345 32 Česká Kubice