Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ | JABLONEC NAD NISOU

FINANČNÍ ÚČETNÍ | JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Vyznáš se v účetnictví? Chceš perspektivní zaměstnání mimo automotive? Pak hledáme právě Tebe!

Do naší zavedené společnosti hledáme nového člena týmu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ.

Co bude náplní Tvého dne?

- účtování a evidence faktur přijatých i vydaných a s tím související úkony; základní znalost daňové problematiky a DPH
- celní řízení
- zpracování INTRASTATu
- administrativní práce podle potřeby účtárny (zakládání, kopírování, skenování apod.)
- další úkoly dle pokynů vedoucí

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat na oplátku?

- vzdělání SŠ ekonomického zaměření, znalost podvojného účetnictví a základní orientace v ne-/daňových nákladech
- znalost práce MC Office, znalost Pohody výhodou
- základní znalost angličtiny (případně si vědět rady s překladačem)
- kladný vztah k práci a aktivní přístup
- týmovou spolupráci a komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Ti můžeme nabídnout my? - 13. plat - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - práce se špičkovými technologiemi - kurzy angličtiny - obědy na pracovišti - dobré platové ohodnocení a další profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou