Nabídka práce > ONLINE MARKETING SPECIALISTA

ONLINE MARKETING SPECIALISTA

Náplň práce

Jako Online marketing specialista budete mít na starost:

Sledování trendů v online marketingů, aplikace do pracovního procesu
Spolupráce s IT
Testování e-shopu - funkčnost, hledání nových řešení
Administrace a správa informací na e-shopu
PPC a bannerové kampaně
Emailing společnosti
Příprava komunikace na sociální síti - Facebook, Instragram, LinkedIN, Youtubue atp.
Příprava informací a podkladů o firmě
Příprava videoobsahu pro prezentaci produktů a firmy
Sledování chování zákazníka na e-shopu a doporučuje změny

Požadavky

Praxe v marketingu (ideální přímo online marketing, se správou e-shopu a sociálních sítí)
Komunikativní znalost AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavé platové ohodnocení - flexibilní pracovní doba - 13. mzda - po domluvě možnost HO - práce v prosperující společnosti - řada zaměstnaneckých benefitů - stravenky atd.
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem