Nabídka práce > ELEKTROPROJEKTANT | PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE | až 90 000 Kč

ELEKTROPROJEKTANT | PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE | až 90 000 Kč

Náplň práce

Jste zkušený projektant, máte vyhlášku 50 § 10 a umíte v Eplanu?

Pak hledáme právě Vás na pozici PROJEKTANT ELEKTRO.

Čeká Vás:
- návrh a zpracování technického řešení v oblasti automatizace v průmyslu
- práce v Eplanu k tvorbě a úpravě tech. dokumentace a rozvaděčů
- komunikace se zákazníky i dodavateli
- projekční činnost (realizace zakázek)
- spolupráce s konstruktéry a programátory

Požadavky

- elektrotechnické vzdělání
- praxe v projektování 2 roky
- znalost MS Office, Eplan
- vyhláška 50 (NV 194), § 10
- základní znalost angličtiny (orientace v cizojazyčném rozhraní softwaru)
- orientace v technických normách

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dovolená 5 týdnů - home office - sick days - mobilní telefon, notebook - flexibilní pracovní doba - vzdělávací a jazykové kurzy, školení - příspěvek na stravování - Multisport - profesní růst, doplňkové vzdělávání - občerstvení na pracovišti - fir
  • Místo pracoviště: Praha