Nabídka práce > IT security specialist | až 120 000 CZK

IT security specialist | až 120 000 CZK

Náplň práce

Jste specialista na kybernetickú bezpečnost? Hledáte zázemí ve stabilní společnosti? Jste samostatný a máte perfektní angličtinu?

Hledáme zkušeného a vášnivého IT security specialistu, který se pripojí k globálnímu týmu a pomůže chránit informace a digitální aktivitu.

Co bude vaši naplní práce :

- Imlementace a správa bezpečnostních politik a postupů v souladu s normami ISO a NIST 2.0.
- Monitorování a hodnocení bezpečnostních rizik a hrozeb.
- Návrh a implementace skriptovacích programů pro ochranu dat.
- Správa a údržba firewalů a dalších nástrojů pro ochranu sítě.
- Reakce na bezpečnostní incidenty a jejich vyšetřování.
- Pravidelné auditování a testování bezpečnosti systémů a sítí.

Požadavky

Minimálne 5 let zkušeností na obdobné pozici v oblasti informační bezpečnosti.
Silné znalosti a praxe v implementaci a správě standardů ISO a NIST 2.0.
Zkušenosti s skriptovacími programy a jejich implementací.
Znalost správy firewallů a dalších nástrojů pro ochranu sítě.
Zkušenost se správou hesel a řízením přístupu.
Schopnost analyzovat a vyhodnocovat bezpečnostní incidenty a příjímat vhodná opatření.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 70000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - skrácený plný týdenní úvazek na 37,5 h. (místo standardních 40 h.) - 25 dní dovolené - jazykové kurzy v pracovní době - příspěvek na péči o zdraví - dotované závodní stravování - možnost dalšího vzdělávání - věrnostní odměna a stabilizační příspěv
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště