Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK | ČISTÁ VÝROBA

ELEKTROMECHANIK | ČISTÁ VÝROBA

Náplň práce

Společnost, která si váží svých zaměstnanců hledá schopného elektromechanika do svého týmu. Čistá a nehlučná výroba - i to Vás láká? Podělte se s námi o Váš životopis!

Požadavky

Požadavků moc nemáme, o to jsou pro nás klíčovější:

* platnou vyhlášku §6 či vyšší
* znalost technické dokumentace
* praxi, která bude mluvit za Vás
* ochotu pracovat na směny

Hledáme týmového hráče, který se chce rozvíjet mimo automotive průmysl. Jestli jste to Vy, pošlete nám svůj životopis - těšíme se!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Společnost svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a zaměstnanecké benefity. Máte jedinečnou příležitost být u toho od začátku a zí
  • Místo pracoviště: Most