Nabídka práce > VÝVOJOVÝ INŽENÝR | TOOLING | možnost HO

VÝVOJOVÝ INŽENÝR | TOOLING | možnost HO

Náplň práce

- Spolupráce při tvorbě vstřikovacích forem a jednoúčelových strojů
- řízení projektu od A-Z - od zadání požadavku na novou formu, vyhledání dodavatelů, komunikace s dodavatelem při ladění detailů ohledně požadavku, až po převzetí, testování a uvedení do provozu
- Spolupráce napříč odděleními na přiděleném projektu - s konstrukčním týmem, obchodním týmem, engineeringem atp.
- správa technické dokumentace

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického směru (konstrukce, technologie tváření kovů, plastů atp.)
- AJ na komunikativní úrovni (komunikace s dodavateli ze zahraničí či kolegy v rámci mezinárodní spolupráce)
- Orientace a čtení ve výkresech a v 3D modelech - umět z toho vyčíst potřebná data
- Práce v MS Office
- ŘP skupiny B, aktivní řidič
- Pozice vhodná i pro kandidáty s velmi krátkou praxí na obdobné pozici či v konstrukční činnosti
- ochota případného cestování i do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * garantovaný 13. a 14. plat * 7,5 h flexibilní pracovní doba * možnost HO * sick days * 5 týdnů dovolené * volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj. * příspěvky na penzijní a životní pojištění * odborná školení
  • Místo pracoviště: Most